AHD Saç Ekim Merkezi

Antalya

Dr. Hakan Doğanay’la Uluslararası Deneyim 20 Yıllık Tecrübe

dr hakan doğanay

AHD Saç Ekim Merkezi

AHD Saç Ekim Merkezi Dr. Hakan Doğanay tarafından kurulmuş ve 2021 yılına kadar 3000’den fazla saç nakli operasyonuna başarı ile imza atmıştır. Bu web sitesinde saç ektirmek isteyenlerin her türlü bilgiyi bulacağınızı ümit ediyoruz.

Kellik, erkekler için önemli estetik sorunlarından birisidir. Saç dökülmesi agresif bir şekilde devam ettiği takdirde, medikal yöntemler genelde çok etkili olmamaktadır. Bu durumda radikal çözüm olarak FUE yöntemi ile saç nakli işlemi akla gelmektedir. Saç dökülmesi nedenleri ve medikal tedavi yöntemleri hakkındaki içerikleri de yakında yayınlayacağız.

Dr. Hakan Doğanay, operasyonlarını Antalya’da gerçekleştirmektedir.

Tavsiyeler & Referanslar

Dr. Hakan Doğanay, ulusal ve uluslararası bir çok derneğin kurucusu ve tavsiye edilen üyesidir. Bu kuruluşlardan bazılarının linkleri aşağıdadır.

Türkiye saç ekimi hekimleri derneği
The International Alliance of Hair Restoration Surgeons
international hair loss forum
saç ektirme

Saç Ekimi Nedir?

İki kulak arası donör bölgeden ya da vücudun diğer kıllarının alınıp saçsız bölgelere transfer edilmesine saç ekimi adı verilir. Saç nakli düşünenler, her türlü soruların cevabını web sitemiz içerinde bulacaklardır. Cevap bulamadığınız konular olursa lütfen bize bildiriniz.

Bayanlara Saç Ekimi

Kadınlar saç ektirme konusunda erkeklere göre biraz daha şanssızdır. Genelde 2 kadından 1 tanesi saç ekimine uygundur. Traşsız saç nakli ve dhi yönteminin ilerlemesi ile kadınlara saç nakli uygulaması da yaygınlaşmıştır. Yazımızın devamında bayanla saç ekimi konusunda aradığınız tüm sorulara cevap bulacağınızı ümit ediyoruz..

sakal ve bıyık ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Köselik gibi doğuştan sakal bıyık yokluğu ya da kaza yanık gibi travmaya yüz bölgesindeki deformasyonlar üzerine sakal ya da bıyık nakli mümkündür. Bu işlemde en önemli unsur doğal görüntünün yakalanabilmesidir. Doğal sonuçlar için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

kalem yöntemiyle saç ekimi

Kalem Yöntemiyle Saç Ekimi (DHI)

LoDhi Saç ekimi, implanter adı verilen tükenmez kalem benzeri bir alet yardımıyla yapılmaktadır. FUE saç ekiminden farkı, kanal açma ve ve kök ekme işleminin eş zamanlı olarak yapılmasıdır. Kalem yönteminin avantajları, klasik FUE’ye göre çok fazladır.

fue saç ekimi

FUE Saç Ekimi

Saç köklerinin donör bölgelerden tek tek çıkartılması işlemine FUE saç nakli denilmektedir. FUE yönteminin gelişmesiyle çok geniş alanlara saç nakli mümkün olmuştur. Ayrıca vücut kıllarının da kullanılabilmesi ile günümüzde en modern saç ekim tekniğidir diyebiliriz.

göğüsten saç ekimi

Sakaldan Göğüsten Saç Ekimi

İki kulak arasındaki döne bölgeden alınabilecek greft sayısı sınırlıdır. Saçsız alanı çok geniş olan kimselerde, sakal göğüs vr diğer vücut kılları kullanılarak daha yüksek sayıda greft elde etmek mümkündür. Bu konuyu sakaldan saç ekimi ve vücut kıllarından ekim başlıklı yazılarımızda ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

 

Blog

Saç nakli hakkındaki merak ettiğiniz bütün konuları sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

 

Scroll to Top