saç ekimi forum

Saç Ekimi Forum

Saçsızlık sorunu yaşayanlar , bu sorunu gidermek için çare arar. Bunun için kimileri eş dost tavsiyesine uyarlar, kimileri de  ekim yaptıranları canlı olarak görüp sonuçlarına bakmak isterler. Saç konusunda destek arayanların bir çoğu İnternet ortamında karşılaştıkları saç ekimi forum sitelerini en önemli yardımcı kaynak olarak görmektedirler. Saç nakli konusunda araştırma yapanların ilk başvuru kaynakları bu sitelerdir.

Saç Ekimi Forum Sitelerinde Neler Bulunur ?

Saç ekim ya da saç dökülmesi konusunda araştırma yapanlar şunlar hakkında bilgi edinmek ister:

 • kişi hayatında ilk defa saç ekimi yaptıracaktır ve heyecanlıdır. Saç ekimi öncesinde neler yapması gerekir, dikkat etmesi gerekenler nelerdir öğrenmek ister. Genelde ilk başvurdukları yerlerden birisi de forum siteleridir. Ayrıca saç ekiminin nasıl yapıldığını bilmek ister. İşin ayrıntılarına girince de hangi yöntemle ekim yaptırmalıyım düşüncesine girer. Acaba FUE yöntemiyle mi yoksa DHİ saç ekimi tekniği ile ekim yaptırsam daha mı iyi olur sorularına bu sitelerinde cevap bulmaya çalışır.
 • Saç ekimi yaptıranların sonuçları ve geçirdikleri süreç hakkında  fikir edinirler.
 • Saç ekimi öncesinde ve saç ekimi sonrasında karşılaşabilecekleri her türlü konuda bilgi alabilirler süreç hakkında fikir sahibi olurlar. Mesela, saç ekimi sonrası şişlik, kızarıklık, ekim sonrası saçların yıkanması,sivilce, şok dökülme gibi karşılaşabildikleri durumlar neden olur? Nasıl geçer? gibi sorularına cevap ararlar.
 • Kalem yöntemi , tıraşsız saç ekimi, kadınlara yapılan saç ekimi , sakaldan saç ekimi, kaş ekimi gibi spesifik konular hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler. Bu tarz ekim yaptıranların görüşlerinden ve önerilerinden faydalanabilirler.
 • Saç ekim merkezleri ve saç nakli yapan doktorları  daha yakından tanıyabilirler.
 • Saç ekimi hakkında dünyadaki son araştırmaları öğrenebilirler.
 • Operasyon sonrası olası komplikasyonları öğrenebilirler.
 • Hatalı yapılan saç ekimi ve bunların nasıl düzeltileceği hakkında bilgi alabilirler.
 • Doktorlar ve merkezler hakkındaki şikayetleri görüş ve önerileri inceleyebilirler. Saç ektirmeyi düşünenler en iyi saç ekim merkezi neresidir? yada en iyi saç ekim doktoru kimdir ? sorularına cevap ararlar. Bu sitelerinden Saç Ekim Merkezleri ve doktorların saç nakli operasyonu fiyatları hakkında bilgi alabilirler
 • Saç dökülmesi nedenleri ve bunların medikal tedavisi hakkında bilgi alabilirler
 • Saçlı deride olabilen hastalıklar ve bu hastalıkların saç dökülmesine etkileri konusunda bilgi alabilirler
 • Saç dökülmesi tedavisinde kullanılan ilaçlar hakkında detaylı bilgiye ulaşırlar bu ilaçları kullanan kişilerin deneyimlerini öğrenebilirler .
 • Saç bakımı ve diğer kozmetik ürünler hakkında kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi alabilirler.
 • Saç ekimi yaptıran ünlüler hakkında bilgi edinebilirler.

Peki bu saç ekimiyle ilgili sitelere nasıl ulaşılabilir. Gayet kolaydır. İnternet arama motorlarında “saç ekimi forum” şeklinde arama yapıldığında kolaylıkla bu web sitelerine ulaşabilirsiniz. İnternet ortamında Türkçe ve yabancı dilde bir çok siteyle karşılaşmak mümkündür. Sizlere bu yerli ve yabancı sitelerini kolaylık olması amacıyla listesini hazırladık.

Türkçe Saç Ekimi Forum Siteleri

Yabancı Kaynaklı Saç Ekim Forumları

Sonuç

Görüldüğü üzere araştırma yapmanıza yarayacak bir çok sitenin listesini sizlere sunduk. Bu sitelerde her paylaşım doğru olmayabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririz. Gerçekçi olmayan sonuçları kısa bir incelemeden sonra rahatlıkla tespit edebileceğinizi tahmin ediyoruz. AHD Saç Ekim Merkezi ve Dr. Hakan Doğanay‘ın bir çok ulusal ve uluslararası yabancı forum sitelerinde paylaşılmış neticelerini görebilirsiniz. Bu paylaşımlardan bir kısmı, kullanıcıların kendi inisiyatifiyle açmış olduğu konularken bir kısmı da kurumsal olarak AHD Saç ekim Merkezi tarafından paylaşılan sonuçlardır.

3 thoughts on “Saç Ekimi Forum”

 1. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler. Çok araştırdım ama bu alanda uygun bir site bulamadım.
  Yüz güzelliği alanında bir site tanıtabilir misiniz?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top