antalya saç ekimi

Antalya Saç Ekimi

Antalya saç ekimi alanında yoğun bir talep gören şehirdir. Tahminimizce İstanbul ve Ankara’dan sonra en çok saç nakli yapılan şehirlerdendir. Bunun başlıca nedenlerini şöyle sıralayabiliriz.

saç ekimi antalya
 • Antalya nüfus açısından 5. büyük şehridir. Nüfus yapısına bakıldığında il içerisinden yüksek talep olması normaldir.
 • Coğrafi olarak komşu şehirlerden de Antalya’ya talep yüksek olmaktadır. Muğla, Afyon, Isparta, Burdur, Konya, Mersin gibi şehirlerden önemli sayıda saç nakli talebi olmaktadır.
 • Antalya Havalimanı dünyanın sayılı havaalanlarındandır. İstanbul, Ankara İzmir, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Samsun Trabzon gibi şehirlerden aktarmasız direk uçuşlar vardır. Dolayısıyla Antalya’ya birçok şehirden ulaşım kolaylığı vardır.
 • Türkiye’de turizmin başkenti Antalya olarak bilinir. Gerek doğal güzellikleri, denizi ve güneşi ile “sağlık turizmi” açısından oldukça cazip bir şehirdir. Tatil ve saç ekimi bir arada fikri ,oldukça akla yatmaktadır.
 • Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Avusturya, İsveç, gibi bir çok ülkeden Antalya’ya aktarmasız uçuşlar vardır. Ulaşım kolaylığı yurtdışından “sağlık turizmi” organizasyonu şeklinde saç ekimlerine talebi arttırmaktadır.
Antalya'da saç ekimi

Yukarıda açıkladığımız nedenlerden dolayı, Antalya’ya rağbet oldukça fazladır. Antalya saç ekimi dışında sakal ekimi, kadınlara ekim gibi uygulamalar da yapılmaktadır.

Antalya Saç Ekimi ve Dr. Hakan Doğanay

Dr. Hakan Doğanay 2003 yılından bu yana saç ekimlerine Antalya’da devam etmektedir. Günümüze kadar 3000 e yakın operasyonu başarı ile gerçekleştirmiştir. Antalya’nın saç ekimi alanındaki en eskilerindedir. Aynı zamanda Türkiye’nin bir çok şehrinden ve dünyanın birçok ülkesinden Dr. Hakan Doğanay’a saç nakli için başvuru yapılmaktadır.

Dr.Hakan Doğanay’la Antalya’da hangi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ?

Antalya’da Saç Ekimi Fiyatları

Saç ektirmek isteyenlerin önem verdikleri konuların birisi de fiyatlardır. Antalya’da saç ekimi fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Sadece en ucuzu diye bir yanılgıya kapılmamanızı tavsiye ederiz. Tabi ki fiyat yanında başka kriterleri de değerlendirmeniz gerekir. Yasal açıdan fiyatlarımızı burada belirtemiyoruz. Ayrıntılı bilgi için +90 532 313 41 98 nolu telefondan whats-app yoluyla ulaşabilirsiniz.

Antalya’da Saç Ekimi Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Saç nakli şansa bırakılacak bir işlem değildir. İşlem sonunda oldukça mutlu olabileceğiniz gibi, hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Dolayısı saç ekim merkezi ve doktor araştırması yaparken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 • Uygulamayı gerçekleştirecek kişi doktor mudur? Mutlaka hekim diplomasını görmek isteyin. Maalesef kendisini doktor olarak tanıtan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Kendini saç ekimi uzmanıyım diye tanıtan kişilerden uzak durun. Türkiye’de saç ekim uzmanlığı diye bir hekimlik branşı yoktur. Maalesef matbaada kartvizit bastıran kendisini saç ekim uzmanı olarak tanıtabiliyor. Araştırdığınızda , bunların şoför, oto tamircisi, emekli memur gibi sağlık sektörü ile alakası olmayan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Doktor olsa bile bu işlemi yapmaya yetkili midir?. Kimlerin operasyon yapmaya yetkili olduğunu saç ekim merkezi yazımızda ayrıntılı olarak yazdık.
 • Doktor operasyona aktif olarak katılacak mı ? Katılacaksa hangi aşamalarda bulunacak bunu önceden bilmek hakkınızdır. Ayrıca hekim yanında bulunanlar sağlık personeli midir ve bu alandaki tecrübeleri ne durumdadır?
 • Size garanti belgesi veriyorum diyen yerlerden uzak durun. Tıbbi hiç bir uygulamanın garanti belgesi yoktur. Beyin ameliyatı yapılırken size garanti belgesi veriliyor mu?
 • Antalya saç ekimi araştırırken, dikkat etmeniz gereken bir konu da işlemin nerede yapılacağıdır. Yasal mevzuata göre saç cerrahisi uygulamaları hastane ve cerrahi tıp merkezlerinde yapılmaktadır. Uygulama yerinin ruhsatı olup olmadığını mutlaka sorun.
 • Ekim yaptıracağınız Antalya saç ekim merkezi size güven veriyor mu? Deneyimleri nedir ? Size daha önceki hastalarından mümkünse de canlı örnekler sunabiliyor mu ? Ayrıca mutlaka forum sitelerinden Antalya’da saç ekimi yaptıranların konularını incelemeniz gerekir.

Antalya’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumlarına Nasıl Ulaşırım?

Bu konuda en iyi kaynağınız internet ortamındaki forum siteleridir. Buralarda kısa bir araştırma sonunda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya’da Saç Ekimi İçin Tavsiye edilen Yerler Nelerdir?

Güvenilirlik kriterini ön planda tutmanızı öneririz. size gerçekçi bilgiler veren, uçuk vaatlerde bulunmayan yerleri tavsiye ederiz. Antalya’da saç ekimi yapan bir çok hastane bulunmaktadır.

Saç Ektirmek İçin Antalya’da en iyi doktora nasıl ulaşırım ?

Bu konuda ihmalkarlık yapmayın. Araştırın. Çevrenizden gerçek öncesi ve sonrası sonuçlar görmek isteyin. Zaten daha sonra kolayca ulaşacağınızı söyleyebiliriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top